ISSN 1335-8715

18-01-2007   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Vzdelávacia revolúcia v rozvojovom svete

Od súkromných škôl v slumoch Afriky cez brazílske vzdelávacie reťazce až po indický „offshore tutoring“ – súkromný sektor v rozvojových krajinách prichádza s inovatívnymi vzdelávacími službami, ktoré by mohli pohnúť aj stojatými vodami školstva vyspelých krajín.

Reakcia na príspevok

RE: Neobolsevizmus premiera Dilda
autor: Czechtek
pridané: 22-01-2007 12:18


"Fajn, že si nespomenul, že zarábajú povinne z peňazí občanov, proti boľševikovi Ficovi je každý etatizmus dobrý."

1. Mozes si vybrat medzi sukromnymi alebo statnymi poistovnami slobodne. Takze ak si komunista, a nechces sa prestahovat do KLDR ani na KUBU, tak budes prachy odvadzat do statnej, (pokial vobec zarabas, ak nie tak potom vobec nemas moralne pravo tu diskutovat o comkolvek)
2. Kazdy zaraba na obcanoch. Aj robotnik ktory pracuje na stavbe a dostane vyplatu, vlastne vyprodukoval zisk. Zisk by nevyprodukoval jedine vtedy ak by pracoval zadarmo. Nemam nic proti tomu, ak niekto niekomu pomoze bez naroku na financnu odmenu, ale aby mu za pracu nevyplacali vyplatu, teda zisk, je absurdne a chore. Pretoze ak tento robotnik nedostane svoj zisk za ktory makal, tak potom si nebude mat za co kupit ani zakladne potraviny. Tak isto ak podnikatel nebude mat zisk, tak nebude si mat z coho kupit ani zakladne potraviny, a prestane podnikat. Ak prestane podnikat, ani zamestnanci nebudu mat zisk, ak nikto nebude mat zisk, tak nastane hladomor ako v KLDR.

BOJ PROTI FICOBOLSEVIZMU JE BOJ PROTI ZLOCINU!!


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group