ISSN 1335-8715

18-01-2007   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Vzdelávacia revolúcia v rozvojovom svete

Od súkromných škôl v slumoch Afriky cez brazílske vzdelávacie reťazce až po indický „offshore tutoring“ – súkromný sektor v rozvojových krajinách prichádza s inovatívnymi vzdelávacími službami, ktoré by mohli pohnúť aj stojatými vodami školstva vyspelých krajín.

Reakcia na príspevok

RE: No neviem.
autor: D
pridané: 21-01-2007 21:56


Inak je zase pravda, ze mna tiez dlho nebavi pocuvat to, s cim suhlasim, ale skor to, s cim sa da polemizovat ;-) Mozno aj v tom bolo niekedy caro tej relacie pre mna.
Niektore temy boli nevyvazene, hlavne ked tam chcel napozyvat kamosov, ktorym chcel dat priestor, ostatny rok sa vsak tomu dost vyhybal, neviem preco.

Mucha:
A co Ti vadilo na tom Krempasskom? Ze si nasiel boha v tom, co v podstate nestalo v rozpore zrejme so ziadnou vedeckou hypotezou, trochu obrazne sa da povedat, ze vytvoril jednu nadbytocnu? Ze je prikladom cloveka, ktory svoju vieru dokazal zladit s fyzikou? Ze okolo neho sedeli vzdy styria mladsi kolegovia, ktori si ho napriek inemu pohladu(bez predstavy boha) vazili?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group