ISSN 1335-8715

18-01-2007   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Vzdelávacia revolúcia v rozvojovom svete

Od súkromných škôl v slumoch Afriky cez brazílske vzdelávacie reťazce až po indický „offshore tutoring“ – súkromný sektor v rozvojových krajinách prichádza s inovatívnymi vzdelávacími službami, ktoré by mohli pohnúť aj stojatými vodami školstva vyspelých krajín.

Reakcia na príspevok

O com je nova STV?
autor: june
pridané: 21-01-2007 13:54


Ak by sa nahodou stalo, ze by vedenie zvalilo vinu za nizku uroven a nezvladnutie relacie len na moderatorku, tak musim dodat, ze ako povedal aj Hrib, hosti vyberalo vedenie, a diskusia zavisela z podstatnej miery aj od nich. Pan Jariabek, ktory predsedal Rade STV za Kubisovho riaditelovania a spolu nezabudnutelne verne prisluhovali Meciarovcom, nemal byt do budovy STV vobec vpusteny, nie to este diskutovat o jej buducnosti... Riaditel Hreha tymto podla mna jasne vyjadril svoju blizkost byvalemu Kubisovmu vedeniu... Najnovsie Urbani hovori, ze ak v STV nebude korektne spravodajstvo, HZDS bude zasahovat a (paradoxne) odpolitizuje ho... Clovek nevie, ci sa ma smiat alebo co..
http://www.postoy.sk/node/46...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group