ISSN 1335-8715

18-01-2007   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Vzdelávacia revolúcia v rozvojovom svete

Od súkromných škôl v slumoch Afriky cez brazílske vzdelávacie reťazce až po indický „offshore tutoring“ – súkromný sektor v rozvojových krajinách prichádza s inovatívnymi vzdelávacími službami, ktoré by mohli pohnúť aj stojatými vodami školstva vyspelých krajín.

Reakcia na príspevok

RE: No neviem.
autor: tato
pridané: 21-01-2007 10:05


Obdivujem ludi, ktori dokazu sledovat relacia ako napr. Mojsejovci, Rosalinda, Korculovacia horucka, a pod. Nie tych, co sa im to paci naopak, ti ktori to dokazu cely den odsudzovat, kritizovat, ako bol Honzik s Norou obleceni(alebo vyzleceni?) . Na moju otazku preco sa na to divaju, odpovedaju aby som vedel o com ludia hovoria. A mohol kritizovat, to dodavam ja . Tzv. kritika pre kritiku . Vlastne tato obeta pre narod sposobuje, ze sa niektore relacie vysielaju z vacsej casti len pre kritikov .
"Mucha Puk" chcel by som sa ti osobne podakovat za obetu, ktoru si stravil sledovanim hru na blbcov, "uzasnych" relacii o vede , aj strpiet facku od stareho fyzika svojim pravekym nazorom . Len mi pride zvlastne, ze si sa potesil , ze sa neskor prestali, ako si to nazval, zvolavat ku kazdej teme cirkevny koncil . Nielenze si stratil jednu temu kritiky , ale paradoxne sa neobjevil ten iny nazor kedze nebol prizvany .
Inak nebud sklamany zas sa najde nieco na kritiku . Rada: skus "Prave Spektrum" . :-)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group