ISSN 1335-8715

18-01-2007   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Vzdelávacia revolúcia v rozvojovom svete

Od súkromných škôl v slumoch Afriky cez brazílske vzdelávacie reťazce až po indický „offshore tutoring“ – súkromný sektor v rozvojových krajinách prichádza s inovatívnymi vzdelávacími službami, ktoré by mohli pohnúť aj stojatými vodami školstva vyspelých krajín.

Reakcia na príspevok

No neviem.
autor: Mucha Puk
pridané: 21-01-2007 3:37


Pod Lampou bola vecsinou relacia o "Jednej pravde". Nech sa dialo cokolvek, vzdy sme sa nakoniec dozvedeli, ze len ten jeden nazor je ten spravny.
Pokial frcali tie "uzasne" relacie o vede, tak to bol vzdy priklad, ako tri hodiny tliachat o nicom. Len sa vyhnut nejakemu skutocne zasadnemu nazoru, ci polemike.
Majstrovske bolo to, ako Hrib s Kusnierikom hrali blbov a nakoniec vzdy dostali kohokolvek tam, kam chceli. Brilantne! Lenin by zavidel.
Dva najlepsie momenty boli, ked Spisiak vodil vsetkych za nos a este mu kazdy zatlieskal... my vieme, ze oni vedia, ze my vieme... a ked Krempasky si dovolil vystupit s pravekou teoriou dokonaleho hodinara. To bola riadna facka slovenskemu divakovi.
Pozitivnym momentom bolo, ked sa uz neskor prestal zvolavat ku kazdej teme cirkevny koncil.
Kontroverzia, ktora vlastne nikdy nebola kontroverziou, tu len pouzivala na rozohratie vlastneho scenara s presne danym ideologickym zaverom.
Format diskusie vobec nepovazujem za objavny, po svete takeho frci dost. Hrib ho v podstate zneuzival.
Je jasne, ze terajsia garnitura neprinesie nic nove a toboz popularnejsie, takze mozno aj toho mizerere je skoda. Pre mnohych to bolo iste prinosom.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group