ISSN 1335-8715

18-01-2007   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Vzdelávacia revolúcia v rozvojovom svete

Od súkromných škôl v slumoch Afriky cez brazílske vzdelávacie reťazce až po indický „offshore tutoring“ – súkromný sektor v rozvojových krajinách prichádza s inovatívnymi vzdelávacími službami, ktoré by mohli pohnúť aj stojatými vodami školstva vyspelých krajín.

Reakcia na príspevok

RE: MOJ KOMENTAR K DEBATE
autor: tato
pridané: 20-01-2007 12:56


Ja som to vnimal tak ze sa asi jedna o humoristicku relaciu s vyssim intelektulnym humorom . Nieco ako konkurencia 7 sro .
Velmi ma zabaval Hreha, ked na zaciatku relacie tvrdil ze "on" nie je pod politickym tlakom a ku koncu, ked vsetci Kollarom pocnuc Jariabkom konciac potvrdili, ze politicke tlaky su furt, tak na otazku moderatorky (ktora v nej nezabudla ponuknut odpoved) priznal, ze aj on je , ale nechce o tom tak hovorit . :-)
Dalsia anekdota s tou akoze novou relaciou , ta sa mi tiez pacila . To snad uz ani ako najvyssia forma intelektualneho humoru nemohlo byt myslene . :-)
Najvacsia sranda , ale je, ze relaciu, ktoru pozera(lo) 1,5 % (40-70tisic) ludi dokaze zaplnit stranky dennikov, zaujat ine TV, zdvihnut sledovanost stv2 na 15% (hoc relacia sa nekonala) Co by za to komercaci dali, ak by to niekto dokazal ? Paradoxne tu o to neslo .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group