ISSN 1335-8715

18-01-2007   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Vzdelávacia revolúcia v rozvojovom svete

Od súkromných škôl v slumoch Afriky cez brazílske vzdelávacie reťazce až po indický „offshore tutoring“ – súkromný sektor v rozvojových krajinách prichádza s inovatívnymi vzdelávacími službami, ktoré by mohli pohnúť aj stojatými vodami školstva vyspelých krajín.

Reakcia na príspevok

RE: MOJ KOMENTAR K DEBATE
autor: Dušan
e-mail: dusan.mihalik@chello.sk
pridané: 20-01-2007 10:21


Pani Vargová diskusiu nezvládla o tom nie je pochýb. A priznaním, že ona bola tiež pár krát vyhodená a nerobilo ztoho haló, zhodila samu seba i keď to bolo adresované na Hríba.

Celé diskusia bola jednoducho tlačaná do tém ktoré vlastne ani neboli avizované (a momentálne menej dôležité) a aktívne tomu pomáhala i pani Vargová.

Tránosť celej diskusie podtrhuje fakt, že sa tam presadzoval názor, že "Hríb znehodnotil dobrú reláciu Pod lampou". Je to komické, keď si uvedomíme, že on tú "dobrú" reláciu vytvoril.

A Hrehove tliachanie o tom, že "Pod lampou končí .. . ale bude nová relácia... vlastne taká istá ako Pod Lampou" už boli výroky na hranici zdravého rozumu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group