ISSN 1335-8715

18-01-2007   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Vzdelávacia revolúcia v rozvojovom svete

Od súkromných škôl v slumoch Afriky cez brazílske vzdelávacie reťazce až po indický „offshore tutoring“ – súkromný sektor v rozvojových krajinách prichádza s inovatívnymi vzdelávacími službami, ktoré by mohli pohnúť aj stojatými vodami školstva vyspelých krajín.

Reakcia na príspevok

RE: Fraska
autor: D
pridané: 19-01-2007 20:25


Ano a za dobro a moralne sa bude vydavat vsetko to, co je prave v sulade so zaujmami toho, kto ma moc napr. vysidlenie niekolkych desiatok zidov a odovzdanie ich odovzdanie do ruk krvilacnej popravcej cate. Zabradlim na balkone sa stali ostnate droty a strazne veze s gulometmi. Slobodny vyklad dejin Ti nikto neupriera, akurat je na zaplakanie to, ku comu si sa pri naplani tejto "slobody" dopracoval a spolu s Tebou aj ti, co su vydavani, alebo sa vydavaju, za moralne autority a pritom cast z nich pocituje hlboku nostalgiu ku fasistickemu rezimu v ktorom niektori predstavitelia cirkvy videli sposob ako postavit spravne "mantinely" - rozumej, ako co najvacsiu skupinu ludi podriadit doktrinam jedneho nabozenstva alias absolutneho stelesnenia moralky.

Myslis, ze zavratne zisky farmaceutickych firiem su dosledkom posobenia/pritomnosti trhu a stat je ten, co ich drzi aspon trochu na retazy alebo je to naopak?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group