ISSN 1335-8715

18-01-2007   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Vzdelávacia revolúcia v rozvojovom svete

Od súkromných škôl v slumoch Afriky cez brazílske vzdelávacie reťazce až po indický „offshore tutoring“ – súkromný sektor v rozvojových krajinách prichádza s inovatívnymi vzdelávacími službami, ktoré by mohli pohnúť aj stojatými vodami školstva vyspelých krajín.

Reakcia na príspevok

RE: Co hovorite na Hriba
autor: greenwood
pridané: 18-01-2007 23:22


Minule som sa chystal zapnúť si Pod lampou po hodine od začiatku a videl som tam len nejaké country, no a dnes som zapol tú diskusiu asi po siedmych minútach, čiže mi to trochu uniklo :)

Neviem, ja z toho mám taký divný dojem. Verím Hríbovi aj Kordovi, ale nedošlo k žiadnej normálnej názorovej konfrontácií, na ktorú som bol zvedavý. Ja si rád nechám veci vysvetliť, ale to sa proste za celý týždeň nestalo. Však pravda je, že aj za Rybníčka odchádzali redaktori, tak nech sa normálne vysvetlí, aký je v tom rozdiel.

Hríb tým čo urobil, upozornil na problém, to je fajn, ale keby som bol ja riaditeľom telky, tak ho asi vyrazím tiež. Však si to predstav, že by Hreha normálne do tej Lampy o týždeň prišiel - tým by v podstate povedal, že si nechá od nejakého redaktora skákať po hlave. Keby na konci tej miňulotýždňovej Lampy Hríb ohlásil ďalšiu tému, a že do nej pozýva Hrehu, Kordu a neviem koho ešte, bavili by sme sa úplne inak.. Takto to vyzerá, že sa nechal vyhodiť.

Keďže Hríb z tej dnešnej relácie odišiel, tak som sa vlastne nedozvedel nič z toho, čo ma zaujímalo.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group