ISSN 1335-8715

14-10-2003   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Chcete pomôcť Slovensku? Nechoďte do politiky!

Hovorí sa, že kto v mladosti nebol ľavičiarom, nemal srdce. Ak by to bola pravda, asi by sme museli skonštatovať, že nám tu v poslednom desaťročí vyrástla generácia s kamenným srdcom - tá totiž väčšinovo nadŕža pravici. Presnejšie by asi bolo, keby sa o mladých hovorilo ako o idealistoch s revolučnými sklonmi a o starých ako o pragmatických reakcionároch.

Reakcia na príspevok

RE: realita
autor: tomas
e-mail: tomassamel@pobox.sk
pridané: 29-10-2003 19:28


Ide o to, ze samotne porusovanie ludskych prav je lumparen. A proti lumparni sa inou lumparnou bojovat neda. Argument, ze slusny clovek sa nema coho bat, je prinajmensom nechutny: po prve falosne obvinenia sa mozu vyskytnut (akoze sa aj vyskytovat budu), a v takom pripade je ovela tazsie sa branit, po druhe, pod tymto heslom bolo za sociku a predtym fasizmu perzekvovanych tolko nevinnych ludi, ze je to fakt dost zprofanovane. Takze, na zaver: je ovela efektivnejsie (a ludskejsie) donutit urady konat, a ludi nechat zit.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group