ISSN 1335-8715

05-01-2007   Martin Hanus   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Jozef Tiso a čas na rozsudok

Vo verejnosti prepukla debata o výrokoch arcibiskupa Sokola k Jozefovi Tisovi a vojnovému slovenskému štátu. Diskusia sa však pri tejto téme trvalo redukuje na prestreľky fanklubov, z ktorých jeden je bezvýhradne ZA a druhý PROTI. Konzervatívny pohľad Martina Hanusa na toto kontroverzné obdobie slovenských dejín, ktorý vyšiel pôvodne na stránkach .týždňa, je jedným z mála pokusov o objektívne zhodnotenie.

Reakcia na príspevok

RE: reakcia na clanocek
autor: D
pridané: 12-01-2007 9:26


Vdaka za tip, nic z toho nehovori priamo o jeho vztahu ku fasizmu. Dalej to vsak dokazuje ohavne rozmery a pozadie Pinochetovho rezimu. A ak sa bavime len o udajnom "chraneni" fasistickych pohlavarov u Allendeho, ktore su, podla vsetkeho nepravdive, a podlozene len z prsta vycucanymi tvrdeniami(LK), hento je zrejme dokazom toho, ze by sa mali zamerat na svoju modlu.(a viem, ake slova by padli vo vztahu ku pedofilovi - chranencovi a dalsich praktikach, pravda, len keby sa tykali Allandeho) Ale je uz teraz jasne, ze sa ku tomu nevyjadria...
napr.
http://www.reflex.cz/Clanek20787.htm...
http://en.wikipedia.org/wiki/Colonia_Dignida...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group