ISSN 1335-8715

05-01-2007   Martin Hanus   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Jozef Tiso a čas na rozsudok

Vo verejnosti prepukla debata o výrokoch arcibiskupa Sokola k Jozefovi Tisovi a vojnovému slovenskému štátu. Diskusia sa však pri tejto téme trvalo redukuje na prestreľky fanklubov, z ktorých jeden je bezvýhradne ZA a druhý PROTI. Konzervatívny pohľad Martina Hanusa na toto kontroverzné obdobie slovenských dejín, ktorý vyšiel pôvodne na stránkach .týždňa, je jedným z mála pokusov o objektívne zhodnotenie.

Reakcia na príspevok

RE: Židia a stále
autor: D
pridané: 09-01-2007 18:44


"Dalsiu odpoved som uz samozrejme nedostal"
Dalsiu odpoved si nedostal preto, ze zjavne nemam tolko casu ako Ty. Navyse, odpoved bola napisana, len sa mi ju nepodarilo odoslat. A ak nevies stravit pocit(z dovodov, ktore som napisal inde), ze niektore Tvoje otazky alebo ako to nazvat zostanu neodpovedane nie je to moj problem.

"Ale on predsa robi iba ine hodnotove sudy a relativizuje moralku podobne ako to robis aj ty, pokrytecky vypalnik v pripade statnej inicializacie nasilia.
Ako priklad tvojho dvojtvarneho demagogickeho spravania sa uvadzam vyber z nasej diskusie"

Som zvedavy, co mi tredicne podsunies.

Relativne ferove citatcie...Akurat si mohol dat tu opravenu definiciu, kde, kde som ten zbytocny zapor naviac nemal. Ale na hento Ti este dam jednu odpoved, inu ako bolo tych 1653 predtym, ktore si sa akosy neunuval dalej citovat.

"Ale to samozrejme pre teba nie je ziaden problem, pretoze ty akurat chvilu pockas aby si onedlho znovu vzlietnes z popola ako vtak Fenix"
Ja sa Ti vo svojich skormnych moznostiach snazim odpisat vzdy, aj ked si ukradnem viacej zo spanku. Hladas vo mne svoje motivacie, pretoze si nevies predstavit, ze clovek kona a rozmysla menej zakerne a viac priamociaro ako Ty.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group