ISSN 1335-8715

05-01-2007   Martin Hanus   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Jozef Tiso a čas na rozsudok

Vo verejnosti prepukla debata o výrokoch arcibiskupa Sokola k Jozefovi Tisovi a vojnovému slovenskému štátu. Diskusia sa však pri tejto téme trvalo redukuje na prestreľky fanklubov, z ktorých jeden je bezvýhradne ZA a druhý PROTI. Konzervatívny pohľad Martina Hanusa na toto kontroverzné obdobie slovenských dejín, ktorý vyšiel pôvodne na stránkach .týždňa, je jedným z mála pokusov o objektívne zhodnotenie.

Reakcia na príspevok

RE: Židia a stále
autor: dux
pridané: 08-01-2007 1:10


Malý človek má síce miniatúrne rozmery ale má v sebe život a všetky genetické informácie a len potrebuje rásť. Vytváraš si alibi neviem pred kým, že človeka nevidíš a nie si relativista. Uznávaš, že sa jedná o živý organizmus a ten mäsiari zamordujú. Ak súhlasíš, aby sa opýtali ženy či zabiť život a to proti vôli inej živej bytosti, tak potom súhlasíš s vraždou.
Deportácie sú len popretie práv ale nie vraždou. Nehovorím o dedičnej vine ale to, že sa Židia nepoučili tak kedykoľvek môžu schytať po hlave.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group