ISSN 1335-8715

05-01-2007   Martin Hanus   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Jozef Tiso a čas na rozsudok

Vo verejnosti prepukla debata o výrokoch arcibiskupa Sokola k Jozefovi Tisovi a vojnovému slovenskému štátu. Diskusia sa však pri tejto téme trvalo redukuje na prestreľky fanklubov, z ktorých jeden je bezvýhradne ZA a druhý PROTI. Konzervatívny pohľad Martina Hanusa na toto kontroverzné obdobie slovenských dejín, ktorý vyšiel pôvodne na stránkach .týždňa, je jedným z mála pokusov o objektívne zhodnotenie.

Reakcia na príspevok

RE: Bude druhy diel ?
autor: jg
pridané: 07-01-2007 6:38


Prdlajz su neosobne ty priblbly sarlatan. Urcita skupina ludi na tych "neosobnych" pravidlach profituje a ina iba doplaca.
Nemas sancu racionalne zdovodnit ani korunu platenu takymto sposobom. Nie si schopny nic dokazat a ani prist s nejakou testovatelnou hypotezou. To co by sa mne pacilo je uplne irelevantne.
Vsetci nikdy rovnako platit nemozu, pretoze ten kto je z vypalneho plateny v sumasumare neplati vobec nic. Nauc sa trivialnu aritmetiku, dement.
Arizacia je podobne vypalnictvo ako ty obhajujes a moralne relativizujes.
Pocuvaj dement, precitaj si laskavo o par postov dozadu, mozno sa ti rozjasni, aky predpoklad. Nemam chut donekonecna podporovat tvoje stupidne kverulantstvo.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group