ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: som kňaz
autor: Peter Frišo
pridané: 06-01-2007 19:16


1. Tento inštitút - ktorý našťastie neskončil na Slovensku - bude riešiť: podporu nových typov "rodín" - napr. dve matky a bude zarputilo bojovať proti tradičnej rodine, bude podporovať právo voľby ženy, či zabije, alebo nechá žiť svoje dieťa, šíriť antikoncepčnú mentalitu, etc.

2. Ak si spomínam, tak som spomenul len prorocký citát od Pia XI., ktorý sa naplnil a citát sa hodí, lebo ide k počiatkom, kde sa problém začínal. Nebol mi problém uviesť výroky iných pápežov vrátane Jána Pavla II., Pavla VI., etc.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group