ISSN 1335-8715

05-01-2007   Martin Hanus   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Jozef Tiso a čas na rozsudok

Vo verejnosti prepukla debata o výrokoch arcibiskupa Sokola k Jozefovi Tisovi a vojnovému slovenskému štátu. Diskusia sa však pri tejto téme trvalo redukuje na prestreľky fanklubov, z ktorých jeden je bezvýhradne ZA a druhý PROTI. Konzervatívny pohľad Martina Hanusa na toto kontroverzné obdobie slovenských dejín, ktorý vyšiel pôvodne na stránkach .týždňa, je jedným z mála pokusov o objektívne zhodnotenie.

Reakcia na príspevok

RE: totálna ignorancia
autor: msarkozy
webstránka: http://sarkozy.blog.sme.sk/
pridané: 06-01-2007 17:32


Tomu samozrejme rozumiem, ale Tvoja stránka predsa nie je blog, kam si píše kto chce čo chce. Petícia je OK, len mi to pripadá nekonzistentné. To je akoby si hodil do svojho časáku bez akéhokoľvek komentára článok obhajujúci Tisa a na druhej strane petíciu proti tomu istému názoru, keď ho povie nejaký trápny arcibiskup. Môže ísť samozrejme aj o prejav tolerancie (napríklad ja by som s tým nemal problém ), ale obávam sa, že u vás ide o niečo iné ako oddanosť myšlienkovej slobode.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group