ISSN 1335-8715

05-01-2007   Martin Hanus   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Jozef Tiso a čas na rozsudok

Vo verejnosti prepukla debata o výrokoch arcibiskupa Sokola k Jozefovi Tisovi a vojnovému slovenskému štátu. Diskusia sa však pri tejto téme trvalo redukuje na prestreľky fanklubov, z ktorých jeden je bezvýhradne ZA a druhý PROTI. Konzervatívny pohľad Martina Hanusa na toto kontroverzné obdobie slovenských dejín, ktorý vyšiel pôvodne na stránkach .týždňa, je jedným z mála pokusov o objektívne zhodnotenie.

Reakcia na príspevok

RE: reakcia na clanocek
autor: tato
pridané: 06-01-2007 17:31


Dakujem p. Havran ml v doveru mi vlozenu , ale Vas sklamem . Nie, nie som hovorca nikoho s vynimkou sameho seba a mojich troch deti a aj tam len cisto vynimocne .:-)
Potom zostava ta druha moznost, ze ja chlapec z dediny tomu nerozumiem . Keine problem . Uprimne povedane mi je jedno ci bude hovorit Bilak ako sukromna osoba , alebo zastupca lavicovej mladeze . Kludne nech sa najde niekto kto s nim diskutuje nech povie otvorene svoje nazory . Ja mu ich zakazovat nebudem .
Viete mne tie cudzie slova nic-moc nehovoria . Mne je uplne jedno ako si ich oznacite, pre mna su to vsetko neobolsevicke strany .
Mimochodom mne sa skor zda , ze Vy chcete mna presvedcit, ze len lavicove strany su dobre a pre istotu, aby Vas niekto nepodrobil kritike poviete, ze na Slovensku nie je ziadna (irelevantna) {aby som aj ja pouzil nejake cudzie slovo } .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group