ISSN 1335-8715

05-01-2007   Martin Hanus   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Jozef Tiso a čas na rozsudok

Vo verejnosti prepukla debata o výrokoch arcibiskupa Sokola k Jozefovi Tisovi a vojnovému slovenskému štátu. Diskusia sa však pri tejto téme trvalo redukuje na prestreľky fanklubov, z ktorých jeden je bezvýhradne ZA a druhý PROTI. Konzervatívny pohľad Martina Hanusa na toto kontroverzné obdobie slovenských dejín, ktorý vyšiel pôvodne na stránkach .týždňa, je jedným z mála pokusov o objektívne zhodnotenie.

Reakcia na príspevok

RE: Mein Kamf
autor: Zolo
pridané: 05-01-2007 15:23


Jedna vec je plan a druhou vecou je jeho uplatnenie. Mozno nejaky ludozrut ma na plane zozrat vsetkych belochov, ale momentalne sa o svoju kozu neobavam.

Nakoniec Slovania Hitlera porazili. V pripade, ze by bol Hitler uspesnejsi, existovala moznost prehlasit sa za Vizigotov. Aspon Chorvati a Slovaci o tom uvazovali. Otazkou je, ci by Cechom presiel prestup na Keltov. Aj vdaka Tisovi a nasej samostatnosti sme mali lepsiu sancu vystupit zo Slovanstva ako Cesi v Protektorate.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group