ISSN 1335-8715

05-01-2007   Martin Hanus   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Jozef Tiso a čas na rozsudok

Vo verejnosti prepukla debata o výrokoch arcibiskupa Sokola k Jozefovi Tisovi a vojnovému slovenskému štátu. Diskusia sa však pri tejto téme trvalo redukuje na prestreľky fanklubov, z ktorých jeden je bezvýhradne ZA a druhý PROTI. Konzervatívny pohľad Martina Hanusa na toto kontroverzné obdobie slovenských dejín, ktorý vyšiel pôvodne na stránkach .týždňa, je jedným z mála pokusov o objektívne zhodnotenie.

Reakcia na príspevok

Židia a stále
autor: dux
pridané: 05-01-2007 5:53


Židia večné obete iracionálnej nenávisti a navyše závisti, zúbožené a uzimené masy ľudí, vyvezenie = istá smrť a dokonca úmysel a vraždy priemyselne v plynových komorách a práve 6 miliónov a páchateľ a spoluvinník a deti spolupáchateľov a hanbite sa na veky a navštívte povinne múzeum holokaustu a Irving patrí za mreže a musíte odsúdiť konferenciu v Iráne, nový Hitler chce vymazať Izrael. Aj keby sa náreky propagandy ukázali pravdivé, koho už len presvedčia. Pravda nepotrebuje násilie, aby sa presadila a nelynčuje nepriateľa.
Pokiaľ sa ojedinele zavraždili na východnom fronte aj viacerí Židia naraz tak rovnako treba spomenúť motiváciu činu a akú aktivitu vykonávali obete, či to len tak sa do dejín Žid nezapája, len ho antisemiti v zlobe odkrágľujú bez príčiny? Ak sa vraždia Židia na 1 mieste neznamená, že je tak všade a organizované.
Mravní relativisti pokladajú za správne, že napríklad Pinochet alebo bandy, ktoré sa za neho skrývali zlikvidovali komunistov, ktorí by istotne napáchali viac zla, ale ktoré vopred eliminovali. Hitlerovi je takýto súcit upretý lebo siahol na modernú ikonu sveta Židov. 12 rokov Nemecka sú len Židia a nič iné a pozitívne.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group