ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

NECHAPEM
autor: Roman
e-mail: rroossii@azet.sk
pridané: 23-12-2006 2:32


Povazujem ta za rozumneho cloveka, pacia sa mi tvoje nazory az na posledny, som hlboky zastanca zidovsko-krestanskej tradicie ale nemam rad nabizensku neslobodu alebo obmedzovanie, tazkym kamenom na srdci je spatost ekumenickych cirkvi so statom a s ich rozpoctom,KDH povazujem za vlastizradcov a to vdaka vatikanskym zmluvam, KDH(Carnobursky) vymyslelo zakon o registracii cirkvi, ktory hovori, ze cirkev musi mat aspon 20 000 clenov, aby mohla byt registrovana, su aj cirkvi ktore tento pocet nesplnaju a su registrovane len vdaka tomu ze sluzili komunizmu, neregistrovane su diskriminovane voci tymto vacsim, najdolezitejsim je snad verejne bohosluzby, treba si uvedomit, ze USA, ktore sa pokladaju asi za ideal kapitalistickej spolocnosti vznikli hlavne z europanov - krestanov a to protestantskych, ktori usli pred prenasledovanim katolikov

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group