ISSN 1335-8715

24-06-2005   Jozef Filko   Rôzne   verzia pre tlač

Z druhého brehu alebo ako som utrpel cultural shock

Drahí priatelia konzervatívci, liberáli, pravičiari, ľavičiari, socialisti, národniari, humanisti a ostatní nezávislí. Toto leto by som vám rád priniesol pár riadkov (ako hovorí kanadský Slovák Peter Breiner) z druhého brehu. Práve, keď píšem prvé riadky, sedím v lietadle na linke Praha – Brusel.

Reakcia na príspevok

RE: otazka PetroviS
autor: PeterS
pridané: 05-07-2005 18:31


Bohuzial, neviem, kto to je.
Totizto, nie som zamerany na paranoju a ani na konspiracie, dokonca, citavam vyslovene knihy vyvracajuce konspiracie. Z tam vymenovanych konspiracii som nenesiel jedinu, ktorej by som holdoval.
Kazdopadne som skor za fakty a pravdu. Neviem ci to je nejaka dusevna chyba, ale ked sa pozries na strom a je suchy, tak je pre mna suchy. A nie plny ovocia, len preto, ze to napr. tvrdi CNN, alebo sused. Dufam, ze clovek ma pravo verit vlastnym zmyslom. A ked sa pozriem na foto z pentagonu a pred nim je neporuseny travnik bez lietadla, tak tam proste to lietadlo nenarazilo. Neviem sa tak zmanipulovat, aby som tam videl nieco, co tam nie je. A rozhodne nebudem tvrdit ze tam je, len preto, ze to povedali na CNN a sucasne sa na tu fotku nepozriem.
Je v tom nieco nespravne? Otazka pre teba.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group