ISSN 1335-8715

14-10-2003   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Chcete pomôcť Slovensku? Nechoďte do politiky!

Hovorí sa, že kto v mladosti nebol ľavičiarom, nemal srdce. Ak by to bola pravda, asi by sme museli skonštatovať, že nám tu v poslednom desaťročí vyrástla generácia s kamenným srdcom - tá totiž väčšinovo nadŕža pravici. Presnejšie by asi bolo, keby sa o mladých hovorilo ako o idealistoch s revolučnými sklonmi a o starých ako o pragmatických reakcionároch.

Reakcia na príspevok

čo to?
autor: Lukáš Krivošík
e-mail: amilakvari@p.com
pridané: 25-10-2003 19:30


Tvoj sposob argumentacie je naozaj zvlastny. O mojej definicii ludskej prirodzenosti si mozes precitat dost v mojich clankoch, o svojich hodnotach a idealoch zase vo svojich vlastnych prispevkoch. To tu mam cele nase debaty rekapitulovat??? To je ale pre Teba typicke, ja nieco napisem a Ty v zapati ani nepopries obsah, ale popries ze som to vobec napisal, tuto skusenost z debat s Tebou mam velmi casto.
A este k tomu, ze treba skumat vychodiska vedecky a poctivo: suhlasim a opakovany experiment socializmu v akejkolvek podobe vsade sposobil (ak nie smrt a vaznenie milionov) tak aspon nedostatok iniciativy medzi ludmi, vseobecne ochudobnenie, nemiestne zitie nad pomery (vid sucasna ceska vlada), zlenivenie ludi a moralny upadok.
A nech Ta EU neoslepuje. Nebude mat totiz dlhe trvanie. EU sa ako utopicky a nerealisticky produkt socialneho inzinierstva nakoniec zosype, tak ako pred nim Sovietsky zvaz.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group