ISSN 1335-8715

23-11-2006   Ján Dinga   Komentáre   verzia pre tlač

Keď zostáva rozum stáť

Podľa nedávnych prieskumov verejnej mienky štvrtina Američanov verí tvrdeniu, že vláda má niečo spoločné s 11.septembrom 2001. Nemyslí sa tým pritom, že bezpečnostné opatrenia boli na nižšej úrovni ako byť mali alebo že bezpečnostné zložky nereagovali dostatočne pohotovo. Štvrtina Američanov totiž verí, že útoky pripravila a zosnovala ich vlastná vláda.

Reakcia na príspevok

RE: Bludy naše každodenné
autor: drúk
pridané: 27-11-2006 14:02


oceľ
možno stráca pevnosť už pri niekoľkých sto stupňoch ale neláme, nerozpadá sa na kusy sa akurát zmäkne a ohýba sa. Čiže teoreticky sa veže mali nanajvýš ohnúť nakloniť, či v najhoršom prípade sa zvaliť na bok. Nehovoriac o tom, že horela len čašť budovy z okolia nárazu, pevnosť zostatku budovy zostala nezmenená.

Tak ako sa veže zosypali, je teoreticky možné len pri starostlivo a dobre prepočítanom odstrele. Stačí si len spomenúť na starý tehlový komín Nestlé pri Prievidzi - malá chyba pyrotechnikov a komín sa zvalil nabok poškodiac okolité budovy.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group