ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: MANZELSTVO A VOLNA LASKA
autor: D
pridané: 26-11-2006 14:11


Ale Tato, je rozdiel medzi pracou PRIMERANOU veku, ktora dokonca rozvija zrucnosti dietata a uci ho vytrvalosti a vztahu ku praci. Rozvoj tvojho dietata je zaruceny urcite nie len vdaka moznosti navstevovat skolu. Samozrejme, v niektorch, najma mnohodetnych rodinach aj dnes, kde sa tato praca uz stava existencnou vecou a niet inej moznosti ako vo vacsej miere v ramci domaceho hospodarstva do toho zajit deti, praca moze ist na ukor rozvoja dieta. Ale to ma este daleko od zivota deti v rodinach, ktore spominam.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group