ISSN 1335-8715

14-10-2003   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Chcete pomôcť Slovensku? Nechoďte do politiky!

Hovorí sa, že kto v mladosti nebol ľavičiarom, nemal srdce. Ak by to bola pravda, asi by sme museli skonštatovať, že nám tu v poslednom desaťročí vyrástla generácia s kamenným srdcom - tá totiž väčšinovo nadŕža pravici. Presnejšie by asi bolo, keby sa o mladých hovorilo ako o idealistoch s revolučnými sklonmi a o starých ako o pragmatických reakcionároch.

Reakcia na príspevok

nie je o com
autor: Lukáš Krivošík
e-mail: amilakvari@p.com
pridané: 24-10-2003 16:17


Rozmyslam, ako chcem, ale mam pocit, ze nasa vzajomna diskusia dosiahla bod, kedy ju nie je mozne pohnut dalej, pretoze nase postoje su si ocividne prilis vzdialene.
Stale hovoris o istych hodnotach, ktore su samo o sebe krasne, ale obavam sa ze su nedosiahnutelne beznymi smrtelnikmi, su totiz proti prirodzenosti. Jeden clovek sa moze rozhodnut hlasat ich ako svoj politicky nazor, ale je nemozne ich uviest do politickej praxe.
Existuje na svete nejaka krajina, ktora splna Tvoje idealy??? Ak ano zaujimalo by ma ktora to je a co na nej povazujes za obdivuhodne.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group