ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

NA OKRAJ
autor: TRETIA VLNA
pridané: 22-11-2006 9:51


http://pocitace.sme.sk/clanok.asp?cl=301194...

SVOJHO casu tunajsie niektore odbrone kruhy oznacili koncept tofflerovcov za fantasmagoriu, ich nazor ze demokracii sa vdaka internetu a info technologiam otvaraju nove dvere za blbost.

uvidime co bude dalej, prve prognozy sa pomaly zacinaju ukazovat ako realne. ak to pojde takto dalej, je celkom mozne ze sa istym sposobom vratime k polo-priamej demokracii.

ak bude moct obcan hlasovat cez internet, odpadnu totiz dva hlavne protiargumenty voci priamejsej demokracii- oragnizacna a financa narocnost.

osobne by som napriklad v pripade samosprav bol rozhodne zastanca priamejsieho rozhodovania. urcit kazdy rok cez net hlasovanim, ktora z priorit mesta bude prednostne financovana(doprava,zelen,skolstvo ci kultura) by bolo fajn, nie?

Tralos


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group