ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: OT: MHD zadarmo
autor: D
pridané: 22-11-2006 2:05


Ale ved to je prave Sulik, koho pali zisk, bez ohladu na to ci sa rozdeli(a potom vyskoci u niekoho ako prijem) alebo zostane vo firme. To bol prave on, kto scestne obhajoval nezdnaovanie dividend, ale chcel siahnut okrem existujucej nezmyselnej dane dalej na zisk. To je naozaj oreginalne - rozumej, pomylene, postavene na hlavu.

Ano a okrem toho Reagan zaviedol ochranarske opatrenia vsade tam, kde bolo treba pomoct kamosom. Vyrobil obrovsky deficit, podobne ako Bush teraz(relativne ku stavu v akom rozpocet prebral). Neboli to teraz republikani, kto bodoval s ambiciou znizovat deficit.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group