ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: MANZELSTVO A VOLNA LASKA
autor: skoorwenetz
pridané: 21-11-2006 17:46


To je jednoduche - cokolvek co zmensuje ekonomicku vyhodnost rodiny ju de facto "rozbija", nielen byrokraticke komplikacie pri rozvodoch, ale uz aj obycajny statny socialny system. Kedze je v dnesnej dobe ekonomicky nevyhodne mat deti, mnozi sa akurat cvarga a tak spolocnost postupne zdegeneruva. A pritom by stacilo zaviest dochodok ako percento z prijmu VYCHOVANYCH deti, alebo este lepsie VOBEC sa ako stat nemiesat do dochodkovych (kazdy si spori sam, deti pomahaju na starobu rodicom, uplne prirodzene, bez donucovania) a socialnych zalezitosti (na socialne pripady je tu miestna komunita a charita, len kde je pomoc uprimna a adresna, tam funguje).

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group