ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: Dr. Joch
autor: Ladislav Kováčik
pridané: 21-11-2006 15:01


A zrada od milovanej? Isteže bolí, ale kresťanstvo pozná fenomén odpustenia. To, že mnohým, čo chodia na prave-spektrum.sk je to jedno, je mi jasné. Aspoň vidno ich mieru konzervativizmu. Podobne aj mieru konzervativizmu Pravého spektra, ktorý uverejňuje takéto "cool-konzervatívne" články. Tak teda buďte cool-konzervatívcami. Ja budem o niečo menej cool a budem vyžadovať kresťanský prístup ku každému človeku, nech je moslim, žid, baháj alebo čokoľvek. A nepovedal som pacifistický ani multikultúrny prístup. Ale ani nenávistný. Asi tak.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group