ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

His name is Joch - Roman Joch
autor: msarkozy
webstránka: http://sarkozy.blog.sme.sk/
pridané: 21-11-2006 14:27


Síce zatiaľ nefajčí, ale aspoň pije a mučí. Aj „The bitch is dead" zaznelo. A navyše: „Usúdil som, že nebude od veci ak bude o jedného samovražedného atentátnika menej". Gentleman Bond je konečne dôstojným súputníkom amerického dobrého chlapca Spidermana. Mládež si môže konečne vybrať aj európsky vzor. Perestrojkový nadhľadový hipisák Brosnan z konca histórie je chvalabohu minulosťou. Craigove naháňačky po vlastných mi pripomínajú konzervatívneho Hackmanovho detektíva z Francúzskej spojky bojujúceho proti východným drogám holdujúc západným. Roman Joch si ma článkom o Bondovi definitívne získal. Je to frajer. Páči sa mi ako nasiera rodených komunistov. Tak im treba. Má pravdu - každý muž túži v kútiku duše byť gentlemanom, tak nás príroda stvorila - preto socialistov tak strašne sere, keď tvrdí že nimi nemôžu byť. Aj keď im je jeho "gentlemanská agenda" proti srsti nevedia uniesť pravdivú výtku, že oni rozhodne gentlemanmi nie sú. Prirodzený poriadok vecí si vždy nájde svoj priechod.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group