ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: MANZELSTVO A VOLNA LASKA
autor: Dušan
e-mail: dusan.mihalik@chello.sk
pridané: 21-11-2006 14:10


"Západná civilizácia prežila a prekonala fundamentálny útok na súkromné vlastníctvo. Prežije aj súčasný útok na manželstvo a rodinu?"

Kto to útočí na rodinu?? Sám mám rodinu a neviem čo má s tým nejaká legislatíva a ideologické prúdy. Ak si rozumiem s manželkou a mám ju rád tak na to nepotrebujeme nič viac. Ak si však nebudeme rozumieť tak našu rodinu nezachráni ani komplikovaný rozvod z dielne KDH. Žeby zákon zachránil rozpadajúce sa maznželstvo? Kto prišiel na tento blud ?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group