ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: Slova
autor: LIBERTARIAN
pridané: 21-11-2006 12:56


jg :
To, ze :
" ..... ze ludia su len hlupy dobytok (urcite nie len homo economicus), ktory predsa potrebuje nad sebou prisneho pastiera s bicom, tak ako to vzdy v historii aj bolo - faraonov, cisarov, kralov, feudalov, kongres, parlament, Hitlera, Stalina, ustredny vybor, Meciara, Dzurindu, alebo Fica. To hlupe stado predsa nemoze zit na zaklade dobrovolnych dohod a vztahov, pretoze by sa urcite navzajom prinajmensom vykantrili."

- toto vsetko si SAMI O SEBE mysli vacsina ludi, co vypliva z toho, ze pre vacsinu ludi je predstava libertarianskej spolocnosti ZLYM SNOM. Len to skoro nik neprizna, o sebe ani o ostatnych !!!


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group