ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: OT: MHD zadarmo
autor: Milton
pridané: 21-11-2006 12:05


Ja nehovorim o lepsich alternativach socializmu. Ja hovorim o postupnej zmene zo sucasneho stavu ku kapitalizmu. Proste zmena zo socializmu na (anarcho)kapitalizmus nebude z roka na rok s tym sa rozluc.

Neprispeli podla teba Friedmanove riesenia k slobodnejsej spolocnosti? Neposunul Reagan ameriku k lepsiemu? Neposunula Baronka Thatcherova britaniu k lepsiemu? Myslim si ze ano! Nie je to ideal ale je to posun k lepsiemu. Mali riesenia ktore boli krokom ku kapitalizmu a zaroven boli prijate ludmi. Lebo vies, ked nieco ludia neprijmu tak nemas sancu to presadit este stale tu je totizto demokracia.
My sa vo vacsine zhodneme ale pre mna nema vyznam snivat o kapitalizme ked sa ho nedozijem, radsej podporim, postupne zmeny k lepsiemu aj ked nie su mozno idealne.

Nejde o opravu teorie ide o zmenu situacie k lepsiemu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group