ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: OT: MHD zadarmo
autor: Milton
pridané: 21-11-2006 12:00


bod I., cize nepravidlvost je stav ktory uz teraz existuje, kedze MHD je uz teraz velmi vyrazne dotovana mestom.

bod II. tento argument je vseobecne pravdivy, ale v tomto konkretnom pripade zrovna neplati na 100% nepoznam nikoho kto by sa len tak vozil autobusom nevidim na to rozumny dovod. Pochyvujem ze cestujuci MHD vytvaraju nejaky tlak na efektivnost.

bod III. nevedel som ze v BA je nejaky alternativana MHD. Ak je to tak potom je avsak aj teraz vyrazne znevyhodnovana kedze ta MHD vlastnena mestom dostava velmi vysoke dotacie.

Sulikov napad by bola absolutna kravina keby: 1. bol by uplne deregulovany trh verejnej dopravy v meste 2, mesto by ziadnu z dopravovacich spolocnosti nedotovalo
lenze je to presne naopak.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group