ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

Dr. Joch
autor: Ladislav Kováčik
pridané: 21-11-2006 11:32


Ano, pán Dr. Joch. Ten kto si pripíja na zabitého nepriateľa namiesto aby sa tzanho pomodlil, ten kto nadáva žene čo ju miloval /fakt miloval?/ a zahyula do kurvy, ten, kto v každom dieli má inú frajerku - to je ozaj konzervatívec ako vyšitý. Hlavne, že je antikomunistom. Dakujem, že ste upresnili obsah svojho "konzervativizmu".

Peťo Frišo raz napísal veľkú pravdu, ked mu vyčítali, že je vo svojich článkoch málo originálny. Povedal vtedy niečo v tom zmysle, že je hrdý, že nie je príliš originálny, ale snaží sa skôr prisôsobiť sa náuke svojej viery. Pán Dr. Joch však originalitou len tak vytryskuje. jeho hlavným cieľom nie je triezvo rozmýšľať, ale provokovať za každú cenu. Hlavne, aby boli ľavičiari naštvaní. Ani len ho nenapadne, že kritizovať hlava-nehlava je tá najväčšia hlúposť, čo ktokoľvek môže urobiť. Dr. Jochovi nezáleží na tom, aby ľavicu kritizoval z konzervatívneho postoja, hlavne že ju kritizuje. Hlava-nehlava. Aby nezostal kamen na kameni. Akýmkoľvek spôsobom, aj obhajovaním brutality a cynizmu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group