ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: OT: MHD zadarmo
autor: LIBERTARIAN
pridané: 21-11-2006 11:21


Milton >
Este doplnam k tvojim argumentom toto :

Nepovazujem za dolezite, ze anarchokapitalizmus je pre ludi neprijatelny, a preto treba ponukat "lepsie" alternativy socializmu. Socializmus nema "lepsie alternativy". LEPSIE su snad iba tym, ze cely system skrachuje o nieco SKOR ako bez nich.
Cesta do neba nevedie cez peklo ! Ani jeho okrajom.

"Socialisticku ekonomiu" som studoval v ramci VS (techniky). Komunisti mali svoju ekonomicku teoriu preskumanu s vedeckou preciznostou, detailne dokazanu, prediskutovanu, nepriestrelnu. A napriek tomu komunizmus skrachoval. Neskusaj tuto teoriu OPRAVIT. Treba ju ODMIETNUT.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group