ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: OT: MHD zadarmo
autor: LIBERTARIAN
pridané: 21-11-2006 11:11


I. NESPRAVODLIVOST. Bratislavcania maju rovnake danove zakony, a nie je normalne, aby boli financne zvyhodnovani voci inym obcanom.

II. NEEFEKTIVNE. VSETKY systemy zalozene na principe ZADARMO pre zakaznika pracuju z nizkou efektivitou, pretoze NIK nie je schopny vytvarat taky tlak na efektivnost, ako zakaznik. Hlavne ak ma alternativne riesenia. Systemy typu ZADARMO su aj najviac vnutorne ROZKRADANE.

III. NESPRAVODLIVE voci alternativnym dopravcom. Takyto system znici zvysky konkurencie , vcetne "samodopravcov" ´, => nasledna zvysena nakladovost a neefektivnost.

V. A co tak zaviest ZADARMO vsetky autobusy aj vlaky v SR ? Smiesne, vsak! Alebo aj restauracie, kina, ... A jedno auto zadarmo do kazdej rodiny. A BYT ZADARMO KAZDEJ RODINE.

V. Cele je to o SOCIALIZME. A najdalej zasli so socializmom v Sev.Korei a na Kube. Doporucujem prestudovat. Diskutovat o VYHODNOSTI SOCIALIZMU je mi smiesne.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group