ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: Super nápad
autor: Dušan
e-mail: dusan.mihalik@chello.sk
pridané: 21-11-2006 10:22


V USA som nebol, ale viem, že tam sú autá posvätné kravy na kroré sa nesmie američanom siahnuť. Je tam i iná situácia - veľká rozloha atď.

V Európe však ísť americkou cestou by bola samovražda. V Nemecku mali pri budovaní ďialničnej sieta plán postaviť diaľnice tak, aby z každého miesta v Nemecku bolo k diaľnici maximálne 35 km. Už ich to prešlo. V Európe sa pri našej hustote osídlenia luxus individulánej dopravy nemôžeme dovoliť.

Zoberme si len situáciu na Slovensku. Stále plačeme ako pomaly sa dialnice stavajú. A to už sa uvažuje o treťom pruhu na trase Bratislava - Trnava. Je evidentné, že samotné ďialnice nevyriešia komplexný dopravný problém na Slovensku. Zvyšujúca životná úroveň znamená na Slovensku i viac áut a to zas nedostatok cestnej siete. Je načase tento bludný kruh prelomiť.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group