ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: Super nápad
autor: Milton
pridané: 21-11-2006 9:50


K tej doprave v USA. Vo velkych mestach verejna doprava ako tak funguje, nie je tak vyuzivana ako u nas ale funguje. V mensich mestach nikdy fungovat nebude a to preto ze mesta v USA maju uplne inu strukturu ako nase. Mesto ma vecsinou nejake centrum alebo vaic sekcii kde su obchody, biznisy, atd. a potom su to len dlhe cesty v lesoch s odbockami do apartmanovych kompexov, resp. domovych stvrti. Vzdialenosti su velke. V tomto prostredi si neviem predstavit efektivnu verejnu dopravu. Su aj mensie mesta kde maju verejnu dopravu ale ta je vyuzivana a valstne aj urcena hlavne turistom, kedze ju vacsinou maju turisticky zaujimave mesta.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group