ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: Legalizacia
autor: tato
pridané: 20-11-2006 21:28


Co sa tyka 15 rocneho fagana je to otazka legislativy . To ci ma dostat verejno prospesne prace, alebo podmienku ci pokutu, alebo travu v "kofliku" tolerovat , ale na roli uz nie, je podla mna uz len a len "detajl" .

No , co sa tyka toho heraku v lekarnach nie som presvedceny o ucinnosti tohto riesenia . Ak to domyslim do dosledkov , to akoze niekto pride k obvodakovi a povie som zavisli na heroine predpiste mi mesacnu davku ? Alebo to bude zavisiet len na "dobrej voli" lekarnika ? Vazne neviem ci toto je to prave orechove .

Suhlasim s tebou ako clovek zacne brat heroin . Vlastne je to uplne jedno co . Ved si to povedzme, kto ide a kupi si prvu cigaretu, prveho panaka, prvu marisu ? Co ja viem, tak vacsina ju (ho)dostane od uz stavajucich konzumentov, cize zadarmo . Takze vplyv na to ci bude v lekarni alebo u dilera, podla mna nebude ziaden .

Snazim sa pochopit co chces povedat . A odpust mi , ze neustale hladam neschodnosti ponukaneho riesenia (profesionalna deformacia) . Vzdy sa snazim vtesnat riesesenie do reality a ked mi tam nepasuje resp. nezda sa, zeby z toho vyplynula nejaka vacsia vyhoda, ako je stavajuci stav, tak to riesenie kritizujem .
Suhlasim s Tebou ze sucasna situacia je neudrzatelna a neakceptovatelna a tesim sa z toho ze hladas riesenia aj ked taky pako, ako ja ti ich skritizuje .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group