ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: A este nieco
autor: LIBERTARIAN
pridané: 20-11-2006 8:35


Lukas Krivosik :
" Zaujimave, ze Libertarian nam vycita absenciu ideologie, kym Romco a dalsi lavicovi liberali zase prilisnu ideologizaciu. Tieto vycitky mi napovedaju, ze to robime dobre a ze tu na Pravom Spektre prezentovane nazory su predovsetkym o zdravom rozume. "

- Nevycitam vam "absenciu ideologie". Toto urcite NIE .
To hlavne, co vam vycitam je , ze JEDNOTLIVI KONZERVATIVCI OBHAJUJU VYRAZNE ODLISNE NAZORY, ale sucasne sa vyrazne distancujete od tych, ktori v mnohych otazkach s JEDNYM TYPOM KONZERVATIVIZMU suhlasia, ale nesuhlasia s vami propagovanym fundamentalizmom v tzv. kulturno-etickych otazkach.

Mozno pre pochopenie postaci trosku analogický priklad : KDH vss. SDKU . V 90% sa zhoduju, ale do krvi sa pobiju kvoli "zmluve o svedomi".


"....tu na Pravom Spektre prezentovane nazory su predovsetkym o zdravom rozume."

- Akurat mam pocit, akoby clanky a diskusia na PS bola od celkom inych ludi. Napr. Jochova "obhajoba" niektorych drog je ABSOLUTNE v protiklade s KDHackym BOJOM proti drogam. A argument, ze alkohol , cigarety a "trava" su absolutne neporovnatelne drogy - je hlupost. Alkohol zdecimoval mnohonasobne viac ludi ako marianka. Lenze vy kondici ste proste taki - absolutne odlisne nazory, iba viera a panboh vas nerozlucne spaja.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group