ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: Legalizacia
autor: tato
pridané: 19-11-2006 21:08


Krasne polozena otazka . Si za alebo proti ? Nuz, odpoviem Ti, ale asi inak ako ocakavas .

Moj nazor na fajcenie travy, heroinu, koksu, ... a tak isto tabaku je negativny . Kedze sam som abstinujuci fajciar tabaku (a poturcenec horsi od turka :-)) tak nazor nemozem mat ani iny .
Co sa tyka slobodneho vyberu ja si myslim, ze ten nie je ani tak zavisly od pravneho poriadku . Skor od cloveka samotneho .
No a nakoniec som za to, aby sa za kazdy cin niesla zodpovednost . Ak je volny predaj marihuany, uranu, heroinu, samopalov...nelegalny mal by dotycny, ktory to prekroci ratat s trestnou zodpovednostou .

Dovolim si tiez jednu sugestivnu otazku . Vazne veris, ze stat je natolko schopny, ze dokaze zabranit (v pripade legalizacie) k pristupu drogam nezletilym ?
Tiez dakujem.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group