ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: Druhý Pokus
autor: Dušan
e-mail: dusan.mihalik@chello.sk
pridané: 18-11-2006 6:45


Nielen nelegálne drogy sú dobrý biznis. I legálne drogy dosahujú obraty v miliardách dolároch a bez hanby skryto útočia na mládež. Dospelého presviedčať je už neskoro a tak sa zraky marketingu obracajú na mládež. Samozrejme, že skryto, otvorene si to nemôžu firmy dovoliť (našťastie). To, že sú úspešné svedčí počet mladistvých, ktorí fajčia a pijú. Samozrejme často s "podporou" dospelých - dosť často rodičov a verejne činných osôb (však pán Joch).

Ešte poznámka na okraj. Legálne drogy spôsobujú miliardové škody pre spoločnosť. Nehody, vraždy, rozvrátené rodiny, choroby spôsobujú obrovské finančné škody spoločnosti a osobné tragédie ľudí. Väčšína konzumentov legálnych drog je však pripravených biť sa do krvi za to, že oni svojimi spotrebnými daňami "zachraňujú republiku".


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group