ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: som kňaz
autor: D
pridané: 18-11-2006 1:11


Ak nerozhoduje/nechrani v najzavaznejsich pripadoch neosobna autorita zakona, rozhoduje spravidla ten, kto dokaze hlbsie podliezat moralne latky alebo rozhoduje svojvola inych. Takze pokial chceme zostat (zase to treba povedat) v spolocnosti ludi ako ich boh stvoril, tak by este ovela mensej miere mohli niektore skupiny rozhodovat "o svojom", ako je to dnes.
Ale ja viem, zastavate nazor, ze nejlepsie sa spravodlivost dosiahne vzajomym platenim si bezpecnostnych sluzieb a rozviazanim ruk nasiliu v rieseni konfliktov. Ci by sa nahodou nestalo heslom - kto ma prachy, ma aj pravo alebo kam vedie vzajomne posielanie "bezpecnostnych sluzieb" v zaujme spravodlivosti netreba velmi riesit.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group