ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: Suhlasim s Jochom
autor: lucia
pridané: 17-11-2006 9:43


Kazda droga je svinstvo ak je clovek na nej zavisly. K zapadnym autor zabudol pridat extasy, LDS a podobne svinstvo. A vsetky Jochom spominane: vino, alkohol, zeliny aj cigarety
sa uzivaju tak na vychode ako na zapade. Az na tie cigarety, vsetky z vychodu pochadzaju. Tazke jeho snaha o dokazanie, ze este aj tie drogy rozdeluju svet na kulturny zapad a barbarsky vychod, je uplne scestna.

Az jeho dieta pride do puberty a bude si moct v sobotu vecer pred diskotekou kupit heorin slobodne v Tescu, az vtedy pochopi ten rozdiel - kym nasa generacia bola od drog (ciastocne) oslobodena, on svoju dceru zrejme zreze ako hada a bude zamykat v detskej izbe, aby ju ochranil sam.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group