ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

Offtopic
autor: EIM
pridané: 17-11-2006 1:24


Klikol som si na horeuvedený banner, nejakého Michala Novotu, neviem kto to je, ale ako coder a webdesignér musím zareagovať jeho stránka je jednoducho odpudivá proste hnus, a tak príšerný HTML kód generuje snáď len MS Word 97. Ten developer čo vytvoril túto mizernú prezentáciu má buď menej ako 10 rokov alebo je to jeho prvá stránka alebo ju vytvoril nejaký laik(trebárs sám Michal Novota) inak si takto odvedenú "prácu" nedokážem vysvetliť. Prosím autora webu nech navštívi niektorú z týchto stránok: http://www.jakpsatweb.c... http://www.interval.c... http://pc.poradna.ne...

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group