ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

Zaujímavý pohľad
autor: Braňo Sepeši
e-mail: blsepesi@yahoo.co.uk
webstránka: http://www.sepesi.blog.sme.sk
pridané: 16-11-2006 11:11


Ale predsa len sa mi nepáči ak hulia a chľastajú (tým chcem vyjadriť enormné množstvá) príliš mladí ľudia, najmä u dievčat je to trochu nechutné (chlapci sa väčšinou predvádzajú, až im to ostane).
Ako onkológ beriem do úvahy aj tie vetičky napísané na škatuľkách cigariet a pozerám sa aj na celospoločenský dopad týchto nerestí. A čo ma už dkonale vie vytočiť, ak pacient, ktorému ožarujem krk a má v hrdle poradiačnú reakciu ako hrom, ešte si ju zhoršuje fajčením a pálenkou. Niekto si povie: "Čo už má popri tej rakovine na svete okrem tej cigaretky?" S týmto ostro nesúhlasím, lebo okrem sebapoškodzovania bojkotuje moju prácu a odčerpáva mi financie na liečbu komplikácií.
Ale inak mi je článok celkom sympatický.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group