ISSN 1335-8715

15-11-2006   Roman Joch   Ideológia   verzia pre tlač

Opäť 2 x Roman Joch

Roman Joch je konzervatívny gentleman, ktorý vo svojich článkoch dokazuje, že konzervativizmus je viac, než len politická ideológia. Je to životný štýl. Dokazuje to aj v dvoch nasledujúcich textoch. Drogy - západní jsou symbolem civilizace, východní symbolem barbarství, tvrdí Joch vo svojom prvom článku. V druhom, s názvom Casino Royale – aneb co očekávat od nové bondovky, rozoberá nového Jamesa Bonda.

Reakcia na príspevok

RE: pekne kontraverzne.
autor: TomášT
e-mail: tkac.tomas@gmail.com
pridané: 16-11-2006 10:48


Trochu na zváženie je ten dátum vydania:-) Som síce totálny nefajčiar a abstinent (možno to niekedy až preháňam), ale uznávam, že pri troche kontroly to s alkoholom nie je také zlé, ak sa človek dokáže udržať na uzde. Áno, je z toho kopec problémov, ale každý normálny človek si vie povedať dosť. A Ježiš takisto pil víno, dokonca ho premieňal z vody:-) Takže ide o to - ako správny konzervatívec - podmaniť si svoje telo a vôľu a nie aby si telo podmanilo celého človeka.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group