ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: To je sila.
autor: frankensteinovo monstrum
e-mail: jozinon@yahoo.com
pridané: 15-11-2006 22:03


Tak potom konkretne - za aku "istu" rovnost to si ? Ako si podla teba rovnost predstavuju feministky, ze to vraj deformuje zeny, aky postoj muzov to deformuje ? Az potom (podla toho, co napises) svoje obvinenia odvolam ako mylne.
Takze autor napisal ze krestanstvo nepozna rovnost, nie preto, ze by hovoril, ze krestanstvo nepozna rovnost muzov a zien, ale iba ako truc feministkam ? Pritiahnute za vlasy, ato poriadne. A ja nehovorim, ze feministky BY mali suhlasit, ja hovorim, ze uz s nim suhlasia. Ak si teda nim chcel povedat to, co je tam napisane, a nenapisal si to len ako vyjadrenie niecoho uplne ineho


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group