ISSN 1335-8715

08-11-2006   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Eurofeministky na Slovensku

Desiateho októbra 2006 navštívil Slovensko výbor Európskeho parlamentu pre práva žien a rodovú rovnosť pod vedením slovenskej kresťanskej demokratky Anny Záborskej. Výbor, ktorého jedinou zmysluplnou činnosťou môže byť jeho zánik, prezentoval tradičné protiskutočnostné snahy postaviť sa proti stvoriteľskému dielu Boha, a toto naprávať podľa šablón pomýlených feministických teórií.

Reakcia na príspevok

RE: Rovni, nerovni, rovnejsi
autor: Peter Frišo
pridané: 13-11-2006 23:15


Neberiem to ako podpasovku. Skusme to riesit na tom, lebo to nie je o kazdom rozhodnuti. Moja draha si moze rozhodovat ako chce. Problem nastava ked ide o vec v manzelstve v ktorej su rozdielne nazory, niekto rozhodnut musi a to muz podla toho ako som napisal vyssie, teda s tym, ze zoberie do uvahy vsetky argumenty zeny a rozhodne sa na zaklade lasky nie svojich preferencii... a ak sa zena proti tomu postavi: prinesie to viac zla ako akekolvek rozhodnutie. Preco muz? Pretoze muz je povinny svoju zenu chranit viac ako zena muza.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group